xd

Kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej

Warunkiem uzyskania kredytu konsolidacyjnego jest posiadanie odpowiedniej historii kredytowania. Przed udzieleniem konsolidacji bank sprawdza, czy klient nie zalegał ze spłacaniem wcześniejszych pożyczek i kredytów.

Podczas udzielania kredytu konsolidacyjnego sprawdzana jest również zdolność kredytowa. Banki dokładnie weryfikują, czy klient będzie w stanie spłacić zaciągnięte zadłużenie.

Uzyskanie kredytu konsolidacyjnego bez zdolności kredytowej jest nie lada wyzwaniem. W przypadku zbyt niskich dochodów banki odrzucają wnioski o kredyt. Wynika to z uwagi na istniejące ustawy Prawa Bankowego i rekomendacje Komisji Nadzoru Finansowego.

Zatem jak uzyskać kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej? Najlepiej skorzystać z produktów pozabankowych. W takich przedsiębiorstwach prowadzona jest bardziej liberalna polityka sprawdzania potencjalnych klientów niż w przypadku banków.

Pozabankowe kredyty konsolidacyjne to doskonała opcja dla osób nieposiadających zdolności kredytowej. Ten rodzaj kredytu można zaciągnąć zarówno w stacjonarnych placówkach, jak i na stronach internetowych firm pożyczkowych.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Kliknij w przycisk poniżej aby przejść do kontaktu,
lub zadzwoń pod bezpośredni numer: 575 416 893.

Skontaktuj się