xd

Kredyt konsolidacyjny - co to jest?

Kredyt konsolidacyjny to kredyt celowy, zaciągany w celu spłaty innych zobowiązań np. pożyczek gotówkowych czy rat za samochód. Wybierając kredyt konsolidacyjny, nie trzeba martwić się opłacaniem wielu rat do kilku instytucji. Wystarczy wykonać jeden przelew do banku, w którym skonsolidowano zadłużenia. Należy zaznaczyć, że na konto klienta nie są przelewane żadne środki, gdyż bank sam spłaca wszelkie zobowiązania.

Stawiając się na kredyt konsolidacyjny, to klient decyduje, które zobowiązania mają zostać połączone. Możliwe jest scalenie wszystkich zadłużeń, jak i tylko kilku wybranych. Zespolenie paru zobowiązań pozwala uporządkować wszelkie formalności, a także obniżyć raty kapitałowo-odsetkowe.

Jeśli nie wiesz, która oferta będzie dla Ciebie najlepsza, sięgnij po poradę doradcy z kredytami dla firm, który zajmie się wszelkimi formalnościami i zawalczy o Twoje interesy podczas negocjacji z bankiem. Korzystając z pomocy specjalisty, z łatwością uzyskasz środki na rozwój firmy, spłatę długów czy inny cel.

Należy pamiętać, że konsolidacji podlegają kredyty gotówkowe, ratalne i samochodowe oraz pożyczki gotówkowe.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Kliknij w przycisk poniżej aby przejść do kontaktu,
lub zadzwoń pod bezpośredni numer: 575 416 893.

Skontaktuj się